Агрохімія: аміачна селітра чи карбамід:
Досить відомим на сьогоднішній день добривом вважається аміачна селітра. Самою важливою її характеристикою є те, що концентрація азоту в амонійній і нітратній формах досягає 35%. Аміачна селітра відрізняється від решти тим, що вона має гарний показник рухливості.
Завдяки цьому її часто вносять с мерзлоталий грунт і добриво відразу ж може потрапити до рослини. Селітра вважається швидким нітратом, тому ідеальний час для її внесення – це весна.
Незважаючи на досить велику кількість позитивних характеристик, аміачна селітра також має деякі й негативні властивості. Якщо її використовувати для вирощування баштанних культур, то в плодах почнуть накопичуватись нітрати. В зв’язку з цим краще не використовувати селітру для підживлення огірків, гарбузів та кабачків.
Якщо розглядати фізіологічні властивості аміачної селітри, то вона відноситься до добрив кислого типа. Коли земля має нормальну рН реакцію, то вона не буде окислюватись з часом. Якщо грунт має кислу реакцію, то в такому випадку обов’язково потрібно внести в якості доповненні карбонат кальцію. Щоб вирощувати рослини в кислому грунті потрібно також в однакових пропорціях з’єднати вапняну муку із аміачною селітрою.
Для того, щоб максимально точно визначити норму внесення добрива, потрібно провести детальний агрохімічний аналіз грунту. В даному випадку будуть обов’язково враховувати особливості культури біологічного характеру, а також та норма врожаю, яка була запланована городником.
До конкурентів аміачної селітри можна віднести карбамід. Іншими словами – сечовина. Це тверде добриво азотного типу, в якому концентрація азоту досягає 46%. Азот в даному випадку приймає амідну форму і діє досить повільно. Якщо вносити його в землю весною, то є ризик того, що добриво досить швидко вимиється і при цьому так і не потрапить до висаджених рослин.
Якщо у рослинах буде занадто мало азоту, то, як правило, кількість карбаміду збільшується в кілька раз. Важливим моментом є те, що завдяки поєднанню магнія і сечовини, можна значно підвищити ефективність використання азоту, а також знизити ризик отримання рослиною опіків.
Якщо вас цікавить агрохімія та ви б хотіли самостійно виростити власний урожай, то наша компанія tonnaplus.com допоможе вам в цьому.
Заходьте в наш інтернет магазин, щоб придбати все необхідне для вирощування різноманітних сільськогосподарських культур. Вас здивують низькі ціни та широкий асортимент представленої в магазині продукції.
Джерело: Tonnaplus
06.02.2019, 768 просмотров.
дополнительные материалы по этой теме
Главная → Интересное → Агрохімія: аміачна селітра чи карбамід:
- Свежие новости
- Новые статьи